KEMP

Rádi vám nabídneme posoutěžní Kemp s trenéry s licenci WDSF. Prozatim účast přislíbili tito:

Náš trenér se pyšní významnou taneční kariérou, kterou ozdobuje pozoruhodnými úspěchy. Opakovaně dosáhla 7. místa na Mistrovství světa profesionálů v 10 tancích a byla finalistkou a semifinalistkou na Mistrovství Evropy ve stejné kategorii. Navíc má na kontě řadu titulů jako německá vicemistryně v kategorii profesionálů v 10 tancích a pravidelně se probojovala do finále na německém mistrovství profesionálů v 10 tancích, latinskoamerických a standardních tancích. Její úspěchy sahají i za hranice země, kde se mimo jiné umístila ve finále na Holland Masters jak v kategorii standardních, tak latinskoamerických tanců. Mezi významné úspěchy patří její působivé umístění na 13. místě z 195 párů na Rising Stars Latin v Blackpoolu (2000) a 2. místo na finále German Grand Prix v 10 tancích (2000). Získala také významné ocenění, když obsadila 2. místo v Showdance-Standard na French Open v Paříži (1996) a 3. místo na Europacupu profesionálů v 10 tancích (1996). V uznání svých výjimečných dovedností byla oceněna cenou DPV „Všestrannost roku 1997“.

Alenka Bohak je vynikající mezinárodní trenérka a rozhodčí ze Slovinska s nejvyššími úspěchy ve světě tanečního sportu. Je trenérkou několika světových šampionů, mezi nimiž byli i Zoran Plohl – Tastiana Lahvinovich, Miha Vodičar – Nadya Bychkova ze Slovinska a David Odstrčil – Tara Bohak zastupující Českou republiku. Několik let vedla největší soutěž ve Slovinsku – MARIBOR OPEN.

Získal opakovaně titul albánského mistra, tento vážený tanečník byl hrdým zástupcem své země na mezinárodní scéně, zúčastňoval se prestižních událostí jako jsou Mistrovství Evropy a Světa. S jeho všestranným přístupem k výuce, vychoval sólové tanečníky, páry a týmy ve všech věkových kategoriích, od dětí do seniorů. Jeho trenérské schopnosti vedly k rozvoji více než 40 národních šampionů, což je důkazem jeho oddanosti a odbornosti v oboru.

Seznejte se s naším významným trenérem 10 tanců, který je proslulý svou vynikající trenérskou zručností. S bohatou zkušeností stál v čele mnoha párů ve francouzském týmu na Mistrovství světa. Jako bývalý francouzský mistr v latinskoamerických tancích z roku 1998 se pyšní rozsáhlými zkušenostmi z účasti na mnoha světových šampionátech v latinskoamerických, standardních a 10 tancích. Od začínajících tanečníků, kteří dělají své první kroky, po zkušené performery směřující k vrcholu, náš trenér má odbornost, která umožní vést tanečníky všech úrovní na cestě k úspěchu.

Prosím, dejte nám vědět, pokud budete mít o lekce zájem na náš email info@czechdancecup.com